Make your own free website on Tripod.com
 

 

MENU UTAMA

PENGENALAN

Peraturan & undang-undang

Teknik latihan kemahiran asas

Teknik Larian

REKOD PENCAPAIAN

 

 

I.   KEJOHANAN OLAHRAGA MSSNM

KAWASAN ALOR GAJAH 2000

Pengelola : Sek. Men. Tebong

PINGAT EMAS

Nama Peserta            Acara Sukan                 Kumpulan

Ghaffar Nayan        10000m Jalan Kaki              L18

 

II.   SUKMA 2002

 1.  Senarai Keputusan Peserta Lelaki Dalam Acara 10 000m 

No. Acara :   101  Tarikh :   09-Sep-2002

Jantina :   Lelaki  Masa :   06:30

Acara :   10000m Jalan Kaki  Angin :   

Status :  Akhir     

Lokasi :  Stadium Likas, Kota Kinabalu  *SR = Sukma Record

                                                                *NR = National Record

 

Catatan :  

Rekod :  NR - 43:03:24 MOGAN RAJOO NSE Seremban 10/05/97

   SR - 44:05:99 TEOH BOON LIM PEN Shah Alam 1998

 

Ked. BIB No.      Nama                  Kontinjen           Lrg    KeputusanDQ   Exh    Pingat

1   164           M. THIAGU              PERAK              8       00:45:30.90     N N    Emas   

2   12        K CHANDRAMOGAN   JOHOR               1       00:47:48.50    N N    Perak   

3   50        MD ZAMMUARREY    KELANTAN        2      00:47:49.10     N N   Gangsa   

4  125       R YOGANATHAN     PULAU PINANG    5      00:49:42.40     N N  Keempat   

   

2.  Senarai Keputusan Peserta Wanita Dalam Acara 10 000m

 No. Acara :   301  Tarikh :   11-Sep-2002

Jantina :   Wanita  Masa :   06:30

Acara :   10000m Jalan Kaki  Angin :   

Status :  Akhir     

Lokasi :  Stadium Likas, Kota Kinabalu  *SR = Sukma Record

NR = National Record

Catatan :  

Rekod :  NR - 45:22:05 YUAN YU FANG KUL Eisenhstadt,GER 09/05/98

   SR - 56:43:23 LAI JIN SZE SAR P.Pinang 2000

      

Ked. BIB No.        Nama                   Kontinjen            Lrg   KeputusanDQ Exh  Pingat

1   333          W NURUL SYIMA      KELANTAN         10    00:54:27.53  N N   Emas SR

2   420            LAI JIN SZE               SARAWAK           7    00:56:46.32  N N    Perak   

3   327      ROHANA CHE MOHD    KELANTAN           1    01:00:20.33   N N    Gangsa   

4   465       ILLIAN BENJAMIN          SABAH                6    01:02:24.89   N N  Keempat